AGENDA

  • vr
    18
    sep
    2020

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • vr
    18
    sep
    2020

    Peuters

    08:00u - 11:30u

    Zaal 2

  • vr
    18
    sep
    2020

    Schoolgym

    11:15u - 12:00u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • vr
    18
    sep
    2020

    Schoolgym

    13:30u - 14:15u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • di
    22
    sep
    2020

    Stoelgym

    10:00 – 11:00

    Zaal 2

  • di
    22
    sep
    2020

    Schoolgym

    12:45u - 13:30u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • di
    22
    sep
    2020

    Schoolgym

    13:30u - 14:15u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • wo
    23
    sep
    2020

    Zaal 2 bezet

    20:00u - 22:00u

    Zaal 2

  • wo
    23
    sep
    2020

    Dorpsbelangvergadering

    20:00u - 22:00u

    Zaal 2

  • wo
    23
    sep
    2020

    Peuters

    08:00u - 11:30u

    Zaal 2

  • do
    24
    sep
    2020

    Harmonie

    19:30 - 22:00u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • vr
    25
    sep
    2020

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • vr
    25
    sep
    2020

    Kaartavond Sjoukje

    19:30 – 23:00u

    Zaal 2

  • vr
    25
    sep
    2020

    Peuters

    08:00u - 11:30u

    Zaal 2

  • vr
    25
    sep
    2020

    Schoolgym

    11:15u - 12:00u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • vr
    25
    sep
    2020

    Schoolgym

    13:30u - 14:15u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • za
    26
    sep
    2020

    Danceworkshop

    10:00 – 12:00u

    Zaal 1 (Gymlokaal)

  • ma
    28
    sep
    2020

    Halsbânsjongers

    19:30u - 21:30u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • di
    29
    sep
    2020

    Griepprik

    13:30u - 15:00u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • di
    29
    sep
    2020

    Stoelgym

    10:00 – 11:00

    Zaal 2

  • di
    29
    sep
    2020

    Schoolgym

    12:45u - 13:30u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • di
    29
    sep
    2020

    Schoolgym

    13:30u - 14:15u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • wo
    30
    sep
    2020

    Ouderavond It Leech

    15:30u - 16:30u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • wo
    30
    sep
    2020

    Peuters

    08:00u - 11:30u

    Zaal 2

  • do
    01
    okt
    2020

    Harmonie

    19:30 - 22:00u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • vr
    02
    okt
    2020

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • vr
    02
    okt
    2020

    Peuters

    08:00u - 11:30u

    Zaal 2

  • vr
    02
    okt
    2020

    Schoolgym

    11:15u - 12:00u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • vr
    02
    okt
    2020

    Schoolgym

    13:30u - 14:15u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • za
    03
    okt
    2020

    Prijsbiljarten

    19:00u – 24:00u

    Zaal 3

  • ma
    05
    okt
    2020

    Werkgroep Nij Hiddum Houw

    19:30 - 21:30u

    Zaal 2

  • di
    06
    okt
    2020

    Stoelgym

    10:00 – 11:00

    Zaal 2

  • di
    06
    okt
    2020

    Schoolgym

    12:45u - 13:30u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • di
    06
    okt
    2020

    Schoolgym

    13:30u - 14:15u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • wo
    07
    okt
    2020

    Heren/damessoos

    19:30u – 23:00u

    Zaal 3

  • wo
    07
    okt
    2020

    Peuters

    08:00u - 11:30u

    Zaal 2

  • do
    08
    okt
    2020

    Harmonie

    19:30 - 22:00u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • vr
    09
    okt
    2020

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • vr
    09
    okt
    2020

    Peuters

    08:00u - 11:30u

    Zaal 2

  • ma
    12
    okt
    2020

    Halsbânsjongers

    19:30u - 21:30u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • di
    13
    okt
    2020

    Stoelgym

    10:00 – 11:00

    Zaal 2

  • di
    13
    okt
    2020

    Schoolgym

    12:45u - 13:30u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • di
    13
    okt
    2020

    Schoolgym

    13:30u - 14:15u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • wo
    14
    okt
    2020

    Brei-club

    19:30u - 21:30u

    Zaal 3

     
  • wo
    14
    okt
    2020

    Peuters

    08:00u - 11:30u

    Zaal 2

  • do
    15
    okt
    2020

    Taijiquan

    19:30 – 20:45u

    Zaal 2

  • do
    15
    okt
    2020

    Harmonie

    19:30 - 22:00u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • vr
    16
    okt
    2020

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • vr
    16
    okt
    2020

    Peuters

    08:00u - 11:30u

    Zaal 2

  • vr
    16
    okt
    2020

    Schoolgym

    11:15u - 12:00u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • vr
    16
    okt
    2020

    Schoolgym

    13:30u - 14:15u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • di
    20
    okt
    2020

    Stoelgym

    10:00 – 11:00

    Zaal 2

  • di
    20
    okt
    2020

    Schoolgym

    11:15u - 12:00u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • di
    20
    okt
    2020

    Schoolgym

    13:30u - 14:15u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • wo
    21
    okt
    2020

    Heren/damessoos

    19:30u – 23:00u

    Zaal 3

  • wo
    21
    okt
    2020

    Peuters

    08:00u - 11:30u

    Zaal 2

  • do
    22
    okt
    2020

    Harmonie

    19:30 - 22:00u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • vr
    23
    okt
    2020

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • vr
    23
    okt
    2020

    Peuters

    08:00u - 11:30u

    Zaal 2

  • vr
    23
    okt
    2020

    Schoolgym

    11:15u - 12:00u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • vr
    23
    okt
    2020

    Schoolgym

    13:30u - 14:15u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • ma
    26
    okt
    2020

    Halsbânsjongers

    19:30u - 21:30u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • di
    27
    okt
    2020

    Stoelgym

    10:00 – 11:00

    Zaal 2

  • di
    27
    okt
    2020

    Schoolgym

    11:15u - 12:00u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • di
    27
    okt
    2020

    Schoolgym

    13:30u - 14:15u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • wo
    28
    okt
    2020

    Peuters

    08:00u - 11:30u

    Zaal 2

  • do
    29
    okt
    2020

    Taijiquan

    19:30 – 20:45u

    Zaal 2

  • do
    29
    okt
    2020

    Griepprik

    13:30u - 15:00u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • do
    29
    okt
    2020

    Harmonie

    19:30 - 22:00u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • vr
    30
    okt
    2020

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • vr
    30
    okt
    2020

    Kaartavond Sjoukje

    19:30 – 23:00u

    Zaal 2

  • vr
    30
    okt
    2020

    Peuters

    08:00u - 11:30u

    Zaal 2

  • di
    03
    nov
    2020

    Stoelgym

    10:00 – 11:00

    Zaal 2

  • di
    03
    nov
    2020

    Schoolgym

    12:45u - 13:30u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • di
    03
    nov
    2020

    Schoolgym

    13:30u - 14:15u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • wo
    04
    nov
    2020

    Heren/damessoos

    19:30u – 23:00u

    Zaal 3

  • wo
    04
    nov
    2020

    Peuters

    08:00u - 11:30u

    Zaal 2

  • vr
    06
    nov
    2020

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • vr
    06
    nov
    2020

    Peuters

    08:00u - 11:30u

    Zaal 2

  • vr
    06
    nov
    2020

    Schoolgym

    11:15u - 12:00u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • vr
    06
    nov
    2020

    Schoolgym

    13:30u - 14:15u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • za
    07
    nov
    2020

    Prijsbiljarten

    19:00u – 24:00u

    Zaal 3

  • za
    07
    nov
    2020

    Danceworkshop

    10:00 – 12:00u

    Zaal 1 (Gymlokaal)

  • ma
    09
    nov
    2020

    Halsbânsjongers

    19:30u - 21:30u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • do
    12
    nov
    2020

    Taijiquan

    19:30 – 20:45u

    Zaal 2

  • vr
    13
    nov
    2020

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • wo
    18
    nov
    2020

    Heren/damessoos

    19:30u – 23:00u

    Zaal 3

  • vr
    20
    nov
    2020

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • ma
    23
    nov
    2020

    Halsbânsjongers

    19:30u - 21:30u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • do
    26
    nov
    2020

    Taijiquan

    19:30 – 20:45u

    Zaal 2

  • vr
    27
    nov
    2020

    Kaartavond Sjoukje

    19:30 – 23:00u

    Zaal 2

  • vr
    27
    nov
    2020

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • wo
    02
    dec
    2020

    Heren/damessoos

    19:30u – 23:00u

    Zaal 3

  • vr
    04
    dec
    2020

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • za
    05
    dec
    2020

    Prijsbiljarten

    19:00u – 24:00u

    Zaal 3

  • ma
    07
    dec
    2020

    Halsbânsjongers

    19:30u - 21:30u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • do
    10
    dec
    2020

    Taijiquan

    19:30 – 20:45u

    Zaal 2

  • vr
    11
    dec
    2020

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • za
    12
    dec
    2020

    Kerstmarkt

    10:00 – 16:00u

    Zaal 1 (Gymzaal)

  • wo
    16
    dec
    2020

    Heren/damessoos

    19:30u – 23:00u

    Zaal 3

  • vr
    18
    dec
    2020

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • wo
    30
    dec
    2020

    SUPERSOOS

    19:30u – 24:00u

    Zaal 2/3

  • za
    02
    jan
    2021

    Prijsbiljarten

    19:00u – 24:00u

    Zaal 3

  • vr
    08
    jan
    2021

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • wo
    13
    jan
    2021

    Heren/damessoos

    19:30u – 23:00u

    Zaal 3

  • vr
    15
    jan
    2021

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • vr
    22
    jan
    2021

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • wo
    27
    jan
    2021

    Heren/damessoos

    19:30u – 23:00u

    Zaal 3

  • vr
    29
    jan
    2021

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • vr
    05
    feb
    2021

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • za
    06
    feb
    2021

    Prijsbiljarten

    19:00u – 24:00u

    Zaal 3

  • wo
    10
    feb
    2021

    Heren/damessoos

    19:30u – 23:00u

    Zaal 3

  • vr
    12
    feb
    2021

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • vr
    19
    feb
    2021

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • wo
    24
    feb
    2021

    Heren/damessoos

    19:30u – 23:00u

    Zaal 3

  • do
    25
    feb
    2021

    Eetgroep

    17:00u - 21:00u

    Zaal 2/3

  • vr
    26
    feb
    2021

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • vr
    05
    mrt
    2021

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • za
    06
    mrt
    2021

    Prijsbiljarten

    19:00u – 24:00u

    Zaal 3

  • wo
    10
    mrt
    2021

    Heren/damessoos

    19:30u – 23:00u

    Zaal 3

  • vr
    12
    mrt
    2021

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • za
    13
    mrt
    2021

    Opbouwen Toneel

    11:00u - 16:00u

    Zaal 1 (gymzaal)

     
  • zo
    14
    mrt
    2021

    Opbouwen Toneel

    11:00u - 16:00u

    Zaal 1 (gymzaal)

     
  • ma
    15
    mrt
    2021

    Toneel

    18:00u - 23:00u

    Zaal 1 (gymzaal) + kleedkamers

  • wo
    17
    mrt
    2021

    Toneel

    18:00u - 23:00u

    Zaal 1 (gymzaal) + kleedkamers

  • vr
    19
    mrt
    2021

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • vr
    19
    mrt
    2021

    Toneel

    16:00u - 23:30u

    Zaal 1 (gymzaal) + kleedkamers

  • za
    20
    mrt
    2021

    Toneel

    16:00u - 23:30u

    Zaal 1 (gymzaal) + kleedkamers

  • zo
    21
    mrt
    2021

    Toneel

    16:00u - 22:00u

    Zaal 1 (gymzaal) + kleedkamers

  • wo
    24
    mrt
    2021

    Heren/damessoos

    19:30u – 23:00u

    Zaal 3

  • do
    25
    mrt
    2021

    Eetgroep

    17:00u - 21:00u

    Zaal 2/3

  • vr
    26
    mrt
    2021

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • vr
    02
    apr
    2021

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • za
    03
    apr
    2021

    Prijsbiljarten

    19:00u – 24:00u

    Zaal 3

  • wo
    07
    apr
    2021

    Heren/damessoos

    19:30u – 23:00u

    Zaal 3

  • vr
    09
    apr
    2021

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • vr
    16
    apr
    2021

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • vr
    23
    apr
    2021

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • do
    29
    apr
    2021

    Eetgroep

    17:00u - 21:00u

    Zaal 2/3

  • vr
    30
    apr
    2021

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • vr
    30
    apr
    2021

    Kunstfestival

    13:00u - 23:30u

    Zaal 1 (gymzaal) en zaal 2

  • za
    01
    mei
    2021

    Kunstfestival

    08:00u - 23:30u

    Zaal 1 (gymzaal) en zaal 2

  • zo
    02
    mei
    2021

    Kunstfestival

    08:00u - 23:30u

    Zaal 1 (gymzaal) en zaal 2

  • vr
    07
    mei
    2021

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • za
    08
    mei
    2021

    Prijsbiljarten

    19:00u – 24:00u

    Zaal 3