AGENDA

  • zo
    22
    nov
    2020

    Biljartles

    13:00u - 15:00u

    Zaal 3

  • ma
    23
    nov
    2020

    Dorpsbelangvergadering

    19:30 - 21:00u

    Zaal 2

  • ma
    23
    nov
    2020

    Halsbânsjongers

    19:30u - 21:30u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • ma
    23
    nov
    2020

    Gymnastiek Dames

    19:30u - 20:30u

    Zaal 2

     
  • di
    24
    nov
    2020

    Volleybal

    19:30u - 20:30u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • di
    24
    nov
    2020

    Dorpsbelangvergadering

    20:00u - 21:00u

    Zaal 2

  • di
    24
    nov
    2020

    Schoolgym

    12:45u - 13:30u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • di
    24
    nov
    2020

    Schoolgym

    13:30u - 14:15u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • di
    24
    nov
    2020

    Stoelgym

    10:00 – 11:00

    Zaal 2

  • wo
    25
    nov
    2020

    Peuters

    08:00u - 11:30u

    Zaal 2

  • wo
    25
    nov
    2020

    Brei-club

    19:30u - 21:30u

    Zaal 3

     
  • do
    26
    nov
    2020

    Taijiquan

    19:30 – 20:45u

    Zaal 2

  • do
    26
    nov
    2020

    Dorpsbelangvergadering

    20:00u - 21:30u

    School

  • do
    26
    nov
    2020

    Harmonie

    19:30 - 22:00u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • vr
    27
    nov
    2020

    Kaartavond Sjoukje

    19:30 – 23:00u

    Zaal 2

  • vr
    27
    nov
    2020

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • vr
    27
    nov
    2020

    Peuters

    08:00u - 11:30u

    Zaal 2

  • vr
    27
    nov
    2020

    Schoolgym

    13:30u - 14:15u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • vr
    27
    nov
    2020

    Schoolgym

    13:30u - 14:15u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • ma
    30
    nov
    2020

    Gymnastiek Dames

    19:30u - 20:30u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • di
    01
    dec
    2020

    Volleybal

    19:30u - 20:30u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • di
    01
    dec
    2020

    Stoelgym

    10:00 – 11:00

    Zaal 2

  • di
    01
    dec
    2020

    Schoolgym

    12:45u - 13:30u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • wo
    02
    dec
    2020

    Heren/damessoos

    19:30u – 23:00u

    Zaal 3

  • wo
    02
    dec
    2020

    Peuters

    08:00u - 11:30u

    Zaal 2

  • do
    03
    dec
    2020

    Harmonie

    19:30 - 22:00u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • vr
    04
    dec
    2020

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • vr
    04
    dec
    2020

    Peuters

    08:00u - 11:30u

    Zaal 2

  • vr
    04
    dec
    2020

    Schoolgym

    11:15u - 12:00u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • vr
    04
    dec
    2020

    Schoolgym

    13:30u - 14:15u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • za
    05
    dec
    2020

    Prijsbiljarten

    19:00u – 24:00u

    Zaal 3

  • ma
    07
    dec
    2020

    Halsbânsjongers

    19:30u - 21:30u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • ma
    07
    dec
    2020

    Gymnastiek Dames

    19:30u - 20:30u

    Zaal 2

     
  • di
    08
    dec
    2020

    Volleybal

    19:30u - 20:30u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • di
    08
    dec
    2020

    Stoelgym

    10:00 – 11:00

    Zaal 2

  • di
    08
    dec
    2020

    Schoolgym

    11:15u - 12:00u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • di
    08
    dec
    2020

    Schoolgym

    12:45u - 13:30u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • di
    08
    dec
    2020

    Schoolgym

    13:30u - 14:15u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • wo
    09
    dec
    2020

    Peuters

    08:00u - 11:30u

    Zaal 2

  • wo
    09
    dec
    2020

    Brei-club

    19:30u - 21:30u

    Zaal 3

     
  • do
    10
    dec
    2020

    Taijiquan

    19:30 – 20:45u

    Zaal 2

  • do
    10
    dec
    2020

    Harmonie

    19:30 - 22:00u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • vr
    11
    dec
    2020

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • vr
    11
    dec
    2020

    Peuters

    08:00u - 11:30u

    Zaal 2

  • vr
    11
    dec
    2020

    Schoolgym

    13:30u - 14:15u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • za
    12
    dec
    2020

    Dance workshop

    10:30 – 11:30

    Zaal 1 (gymazaal)

  • za
    12
    dec
    2020

    Prijsbiljarten

    19:00 – 23:00u

    Zaal 3

  • ma
    14
    dec
    2020

    Halsbânsjongers

    19:30u - 21:30u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • ma
    14
    dec
    2020

    Gymnastiek Dames

    19:30u - 20:30u

    Zaal 2

     
  • di
    15
    dec
    2020

    Volleybal

    19:30u - 20:30u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • di
    15
    dec
    2020

    Stoelgym

    10:00 – 11:00

    Zaal 2

  • di
    15
    dec
    2020

    Schoolgym

    12:45u - 13:30u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • di
    15
    dec
    2020

    Schoolgym

    13:30u - 14:15u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • wo
    16
    dec
    2020

    Heren/damessoos

    19:30u – 23:00u

    Zaal 3

  • wo
    16
    dec
    2020

    Peuters

    08:00u - 11:30u

    Zaal 2

  • do
    17
    dec
    2020

    Harmonie

    19:30 - 22:00u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • vr
    18
    dec
    2020

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • vr
    18
    dec
    2020

    Peuters

    08:00u - 11:30u

    Zaal 2

  • vr
    18
    dec
    2020

    Schoolgym

    11:15u - 12:00u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • vr
    18
    dec
    2020

    Schoolgym

    13:30u - 14:15u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • ma
    21
    dec
    2020

    Halsbânsjongers

    19:30u - 21:30u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • ma
    21
    dec
    2020

    Gymnastiek Dames

    19:30u - 20:30u

    Zaal 2

     
  • di
    22
    dec
    2020

    Volleybal

    19:30u - 20:30u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • di
    22
    dec
    2020

    Stoelgym

    10:00 – 11:00

    Zaal 2

  • di
    22
    dec
    2020

    Schoolgym

    12:45u - 13:30u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • di
    22
    dec
    2020

    Schoolgym

    13:30u - 14:15u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • wo
    23
    dec
    2020

    Peuters

    08:00u - 11:30u

    Zaal 2

  • wo
    23
    dec
    2020

    Brei-club

    19:30u - 21:30u

    Zaal 3

     
  • di
    29
    dec
    2020

    Volleybal

    19:30u - 20:30u

    Zaal 1 (gymzaal)

  • di
    29
    dec
    2020

    Stoelgym

    10:00 – 11:00

    Zaal 2

  • wo
    30
    dec
    2020

    SUPERSOOS

    19:30u – 24:00u

    Zaal 2

  • za
    02
    jan
    2021

    Prijsbiljarten

    19:00u – 24:00u

    Zaal 3

  • vr
    08
    jan
    2021

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • za
    09
    jan
    2021

    Prijsbiljarten

    19:00u – 23:00u

    Zaal 3

  • wo
    13
    jan
    2021

    Heren/damessoos

    19:30u – 23:00u

    Zaal 3

  • vr
    15
    jan
    2021

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • vr
    22
    jan
    2021

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • wo
    27
    jan
    2021

    Heren/damessoos

    19:30u – 23:00u

    Zaal 3

  • vr
    29
    jan
    2021

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • vr
    05
    feb
    2021

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • za
    06
    feb
    2021

    Prijsbiljarten

    19:00u – 24:00u

    Zaal 3

  • wo
    10
    feb
    2021

    Heren/damessoos

    19:30u – 23:00u

    Zaal 3

  • vr
    12
    feb
    2021

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • vr
    19
    feb
    2021

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • wo
    24
    feb
    2021

    Heren/damessoos

    19:30u – 23:00u

    Zaal 3

  • do
    25
    feb
    2021

    Eetgroep

    17:00u - 21:00u

    Zaal 2/3

  • vr
    26
    feb
    2021

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • vr
    05
    mrt
    2021

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • za
    06
    mrt
    2021

    Prijsbiljarten

    19:00u – 24:00u

    Zaal 3

  • wo
    10
    mrt
    2021

    Heren/damessoos

    19:30u – 23:00u

    Zaal 3

  • vr
    12
    mrt
    2021

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • za
    13
    mrt
    2021

    Opbouwen Toneel

    11:00u - 16:00u

    Zaal 1 (gymzaal)

     
  • zo
    14
    mrt
    2021

    Opbouwen Toneel

    11:00u - 16:00u

    Zaal 1 (gymzaal)

     
  • ma
    15
    mrt
    2021

    Toneel

    18:00u - 23:00u

    Zaal 1 (gymzaal) + kleedkamers

  • wo
    17
    mrt
    2021

    Toneel

    18:00u - 23:00u

    Zaal 1 (gymzaal) + kleedkamers

  • vr
    19
    mrt
    2021

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • vr
    19
    mrt
    2021

    Toneel

    16:00u - 23:30u

    Zaal 1 (gymzaal) + kleedkamers

  • za
    20
    mrt
    2021

    Toneel

    16:00u - 23:30u

    Zaal 1 (gymzaal) + kleedkamers

  • zo
    21
    mrt
    2021

    Toneel

    16:00u - 22:00u

    Zaal 1 (gymzaal) + kleedkamers

  • wo
    24
    mrt
    2021

    Heren/damessoos

    19:30u – 23:00u

    Zaal 3

  • do
    25
    mrt
    2021

    Eetgroep

    17:00u - 21:00u

    Zaal 2/3

  • vr
    26
    mrt
    2021

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • vr
    02
    apr
    2021

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • za
    03
    apr
    2021

    Prijsbiljarten

    19:00u – 24:00u

    Zaal 3

  • wo
    07
    apr
    2021

    Heren/damessoos

    19:30u – 23:00u

    Zaal 3

  • vr
    09
    apr
    2021

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • vr
    16
    apr
    2021

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • vr
    23
    apr
    2021

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • do
    29
    apr
    2021

    Eetgroep

    17:00u - 21:00u

    Zaal 2/3

  • vr
    30
    apr
    2021

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • vr
    30
    apr
    2021

    Kunstfestival

    13:00u - 23:30u

    Zaal 1 (gymzaal) en zaal 2

  • za
    01
    mei
    2021

    Kunstfestival

    08:00u - 23:30u

    Zaal 1 (gymzaal) en zaal 2

  • zo
    02
    mei
    2021

    Kunstfestival

    08:00u - 23:30u

    Zaal 1 (gymzaal) en zaal 2

  • vr
    07
    mei
    2021

    Biljarten

    19:00u - 23:30u

    Zaal 3

  • za
    08
    mei
    2021

    Prijsbiljarten

    19:00u – 24:00u

    Zaal 3